ARA 0324 613 40 48

 

 

Acil

ACİL SERVİS VE AMBULANS HİZMETLERİ

 

 

 

ACİL SERVİS VE AMBULANS HİZMETLERİ

Özel Tarsus Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi Acil Servisi haftanın 7 günü 24 saat aynı standarttaki hizmet kalitesi ile çalışmaktadır.

Acil Servis ünitesinde, günün 24 saati hasta kabulüyle sağlık hizmeti verilmektedir. Acil Servis Bölümümüz, seçkin doktor kadrosu ile görev yapmaktadır.Ekip ruhu içerisinde görev yapan çalışanlarımız tarafından hizmet verilen hastalarımızın tedavi sürecinde görev alabilecek uzman hekimler gerektiği takdirde davet edilebilmektedir

Her yaş grubundaki hastalar acil servisimizden hizmet alabilmektedir.

 

Acil servisimizde gözlem odası, muayene odası, Resüsitasyon odası yer almaktadır.

Ayrıca 7 gün 24 saat nöbetçi kadın hastalıkları ve doğum uzmanının bulunması hastanemizin sunduğu ayrıcalıklı hizmetler arasındadır.

Hastanemiz Acil Servis Ünitesinde, acil radyolojik ve laboratuar tetkikleri yapılabilmektedir.

Hastanemiz dışına taburcu veya nakil işlemi gerektiren hastalarımız için tam teşekküllü ambulansımız ve acil sağlık ekibimizle her zaman yanınızdayız. Hastanemiz ambulans hizmetleri, yoğun bakım donanımlı olup doktor, ilkyardım sertifikalı sağlık personelleri ve uzman şoförlerimizden oluşmaktadır. Acil ambulansımız ile hastanemizde yatan tüm hastalara hizmet verdiğimiz gibi, acil durum çağrısına en hızlı ulaşabilecek sağlık ekibini, poliklinik ve acil servis hastalarımız için yönlendirebilmekteyiz.

Hasta nakli süresince hastaya ya da hasta yakınlarına acil tıbbi danışma desteği verilmekte olup sonrasında ise hastane acil servisimizle koordinasyonlu olarak gerekli hazırlıklar yapılmaktadır.

 
Web Tasarım Sapka.org   ©