ARA 0324 613 40 48

 

 

Hakkımızda

Özel Tarsus Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi

 

 

 

 

Biz Kimiz?

Özel Tarsus Kadın Hastalıkları ve Doğum Hastanesi, 2007 yılında kendi öz kaynaklarımız ve dünya bankası kredisi ile bölgemizin ilk ve tek kadın doğum hastanesi olarak inşaatına başlanmıştır.

Bahçe içinde bulunan cumhuriyet dönemi tarihi taş bina bölge anıtlar kurulu kontrolünde restore edilerek 340 metrekare kullanım alanı kazanılmış ve idari bina olarak hizmet vermektedir.

Teknik ve İdari Donanımımız

Hastanemiz; 4000 metrekare arsada yaklaşık 2000 metrekare kapalı alan üzerine kurulmuş olup 22 yatak kapasitesi ile 7 gün 24 saat kadın doğum ve çocuk bölümlerinde kesintisiz uzman hekimlerimizle hizmet vermektedir.

Hastanemizde 2 tam donanımlı ameliyathane, laboratuar, radyoloji, yenidoğan ve yoğun bakım üniteleri bulunmaktadır. Hastanemizde bulunan ünitelerin tamamı modern teknik cihazlarla donatılmış olup alanında Avrupa Birliği Standartlarına uygun hizmet kalitesini sağlamaktadır.

Ayrıca hasta ve refakatçisinin konforunu sağlamaya yönelik düzenlenmiş 17 tek yataklı modern hasta odalarımız mevcuttur. Hastanemizde 5 kadın doğum uzmanı, 2 çocuk hastalıkları uzmanı, 1 anestezi uzmanı, 1 biyokimya uzmanı, 1 diyetisyen, 2 acil hekimi, 63 yardımcı sağlık ve idari personel hizmet vermektedir.

Radyoloji ünitesinde direkt grafi mamografi, histerrosalpingografi, ultrasonografi, renkli doppler ultrasonografi ve 4 boyutlu ultrasonografi hizmetleri mevcuttur. Ayrıca laboratuarımızda tüm tetkikler yapılmaktadır.

Hastanemiz ÖZEL SİGORTALAR, TÜM RESMİ KURUMLAR ve sosyal güvenlik kurumuna bağlı (SSK, BAĞKUR VE EMEKLİ SANDIĞI) sosyal güvencesi olan hastalara hizmet vermektedir.

Hizmet Anlayışımız

Uzmanlık alanımıza giren Kadın Hastalıkları, Doğum, Yeni doğan ve Çocuk Hastalıkları hizmetlerinde tıbbın ulaştığı en üst düzeyde, güvenilir, hasta odaklı ve kaliteli hizmet veren, hasta ve çalışan güvenliğini ön planda tutan, hasta haklarında saygılı, yenilikçi ve sürekli kendini geliştiren sağlık kuruluşu olmayı hedefleyen çalışanlarımızla; bize duyacağınız güven ve göstereceğiniz iş birliği için teşekkür ederiz.

 

En kısa zamanda sağlığınıza kavuşmanızı, sağlıklı bebeklerinizle evinize mutlu bir şekilde dönmenizi içtenlikle dileriz…

 
Web Tasarım Sapka.org   ©